Беріть на замітку: експерти поділились, як правильно підготуватись до Нового року

У суботу, 18 грудня, українське онлайн-видання LeMonade організувало у Львові передноворічний розважально-пізнавальний захід Ready.Study.Celebrate.

Подія відбулася в готелі Швейцарський. Спікерами заходу виступили: дієтолог Марта Фармага, стиліст Юлія Крижалка та психолог Віта Кайгадарова.

Фото freepik.com

Дієтолог розповіла, як правильно та раціонально харчуватись на свята. Вона радить: збалансуйте власні прийоми їжі, додайте до святкового столу якомога більше овочів та фруктів.

Марта зазначила, що українська здорова харчова тарілка— це смачно та корисно та складається з 5 секторів: овочі, фрукти, молочна та молочнокисла продукція, цільнозернові продукти, риба, м’ясо та яйця. Правильно збалансувавши кількість цих інгредієнтів, вдається наситити організм та не зашкодити йому. Але якщо все ж переїли на свята — зробіть розвантажувальними наступних декілька днів. А якщо святковий стіл готували не ви — тоді спробуйте зібрати власну здорові у тарілку з наявних продуктів та не зосереджуйтесь на їжі. Танцюйте, рухайтесь та спілкуйтесь!

Стиліст Юлія Крижалка розповіла, як обрати новорічний лук на онлайн та офлайн вечірку. Вона зазначила, що символ 2022 року — Чорний Водяний Тигр. А він полюбляє відтінки золотистого, сріблястого, білого, пісочного кольорів, а також зеленого, голубого та коричневого. Трендовий колір цього року — VERY PERI.

Стиліст радить: обирайте фасони та палітру відповідно та власного кольоротипу та фігури. Не бійтеся бути яскравими, проте старайтесь балансувати одні кольори іншими. Також, якщо у вашій шафі лежить якась проста річ: не полінуйтеся зазирнути у швейні магазини та віднайти там цікаву фурнітуру, пір’я або інший декор. Адже навіть проста річ легко перетворюється на стильну та супер трендову.

Психолог Віта Кайгадарова допомогла слухачам зрозуміти, як правильно налаштувати себе на вдалий та продуктивний рік. Перш за все, не варто зациклюватись та засмучуватись через власні труднощі та помилки. Це нормальний етап в житті кожної людини, тому його варто сприймати як життєвий досвід. Не бійтесь ставити цілі та бажати чогось. Мало того, психолог радить виписати 100 власних досягнень за рік. Звучить нереально, проте це тому, що ми схильні не цінувати та не помічати власної продуктивності. А це варто робити, щоб позитивні емоції та гордість за себе переважила негатив. Прописати цілі та бажання — теж гарна ідея.

Докладніше про захід та фото з івенту на сайті lemonade.style.