Інфлюенсер і співачка Diana Gloster презентувала дебютний альбом. Фото з зіркової вечірки

Топовий інфлюенсер і співачка Diana Gloster презентувала дебютний альбом «До мурашек» у столичному клубі Atlas.

Особисті історії, які є автобіографічними і несуть у собі неймовірну силу і досвід, пережитий співачкою.

«Ну ось ми і тут. У моменті, про який маленька дівчинка з сіро-блакитними очима мріяла, коли стояла перед дзеркалом на маминих підборах з гребінцем у руці замість мікрофона. Тепер ви можете слухати альбом цієї дівчинки, перший, такий важливий, дебютний альбом. Я буду у ваших вухах, у вашій голові, у вашому серці. І нехай кожен з вас знайде свою пісню. Улюблену і до мурашок…» — поділилася Diana Gloster.

Захід відвідали зіркові гості: Міша Романова, Ольга Горбачова, Юрій Нікітін, Анна Трінчер, Кристина Остапчук, Lida Lee, Laud, Анастасія Кожевнікова, Таня Пренткович, Таня Парфільєва, Богдан Юсипчук, Алла Клименко та інші.

«Це найщасливіший вечір у моєму житті. Я в захваті, наче побувала в стратосфері. Для мене приємна несподіванка, що прийшло настільки багато класних людей. Презентація пройшла, як мить, але я хочу, щоб це ніколи не закінчувалось. Я хочу це робити вічно» — поділилася Diana Gloster.

Альбом «До мурашек» — це треки, які так гармонійно і точно описують все те, що доводить людей до стану «мурашок». В обіймах коханих, коли танцюєш, ніби тебе ніхто не бачить, коли кохана людина тримає в руках твою #талию, коли вже не боляче, коли хочеться #захлебнуться людиною цілком і повністю, коли ви розкажете своїм дітям, як важливо берегти мир на планеті і всередині себе, в сім’ї і у своєму житті — це все важливо і зворушливо «до мурашок».

Фото: Роман Горбун