Бумбокс вперше виступить в Osocor Residence: коли концерт і де купити квитки

Це мало статися. Жодних гучних епітетів, все просто: саме ті хлопці з Бумбоксу.

На саме тій сцені Osocor. Квитки на сайті tickets.osocor.com.ua.

Трендову нині фразу «бути в потоці» треба ілюструвати прикладом Бумбоксу. З самої своєї появи в українській музичній культурі в 2004 році вони цей потік очолюють: зараз, як і тоді, їх композиції резонують тисячам людей. Феномен Бумбоксу — в нашій безумовній любові до кожного їх прояву: від «Наодинці» до «Безодні», від «Вахтерам» до фіта з Сашком Чемеровим «Любила», реліз якого відбувся кілька тижнів тому.

Бумбокс має багату історію, бо тільки з міні-альбомами «Люди» і «Голий Король», у 2017-18 роках об’їздили 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Альбом «Таємний код: Рубікон», що вийшов у 2019 році, музиканти записували не лише в Україні, а й у Франції та США — найяскравіші кліпи на пісні з цього альбому — гостросоціальне відео «Ангела» (feat Крихітка) та сенсація під назвою «Жаль», яка за глибиною лірики точно не поступається класиці «Ну давай, телефон мій, дзвони, дзвони, дзвони».

Щиро, тепло — може, музика Бумбоксу так близька нам саме тому, що вона з нас і складається, з кожного. Всіх, хто хоче це єднання відчути наживо, запрошуємо 19 серпня в Osocor Residence, — поєднаємо Бумбокс, гарних людей навколо та магнетичний захід сонця.