«Двійник»: в прокаті новий фільм з Віллом Смітом

Дивіться фантастичний екшн «Двійник» з 10 жовтня у кінотеатрах.

Фільм «Двійник» — безпрецедентний екшн небачених масштабів, справжній технологічний шедевр.

Творці фільму стверджують, що їм вдалося реалізувати все те, що глядачі так люблять в екшн-стрічках та впевнені, що подарують унікальний кінотеатральний досвід кожному.

«Двійник» — це не просто хороше кіно, це абсолютно новий світ та новаторський підхід до кіновиробництва. Це справді інший вимір! В ньому ми побачимо відразу двох Віллів Смітів — 51-річного найманого вбивцю Генрі Броґана та його двійника — 23-річного Джуніора. Джуніор — це повністю цифрова копія дорослого Сміта, виконана настільки філігранно, що ні в кого не виникне сумнівів щодо його реалістичності та віку. «Двійник» — виклик усьому, що ви коли-небудь бачили», — коментує оскароносний режисер Енґ Лі.

Режисер фільму впорався з поставленим завдання на відмінно: завдяки захопливому та оригінальному сюжету глядач отримав унікальну можливість відчути себе частиною масштабного фільму: «Ідея, яку було закладено у стрічку — фантастична. Тебе починає переслідувати власний клон, який, окрім усього, ще й молодший за тебе», — говорить Джеррі Брукгаймер.

За сюжетом, 51-річного Генрі (Вілл Сміт) переслідує найманий вбивця. Але хто ж він? Ним виявляється 23-річний Джуніор, роль якого теж виконав Вілл Сміт. І це не просто комп’ютерне омолодження, Джуніор — повністю цифрова людина, дзеркальна копія дорослого Генрі, яка взаємодіє та бореться з дорослою версією себе.

Ідея клонування є ключовою для стрічки, адже саме вона посилює сюжет та надає йому справжньої унікальності. Досвідчений найманий вбивця Генрі Броґан, який вирішує відійти від справ, стає мішенню для колишніх босів. Тепер на героя полює його власний клон — 23-річний кілер, якому за будь-яку ціну потрібно вбити Генрі.

Проте, не дивлячись на величезний досвід зйомок у бойовиках, роль у новій стрічці стала справжнім викликом для Вілла Сміта. Актор зізнається, що раніше не зміг би втілити свій перфоманс на екрані, оскільки ще не мав потрібного досвіду. На плечі Вілла лягла подвійна відповідальність, і саме цього вимагали від нього творці фільму.

Творці фільму розповідають, що створення цифрового клона було для них найважчим завданням. Усі знають Вілла Сміта, його манери, жести. Саме тому потрібно було якомога правдоподібніше зобразити його. Втім, лише глядачі зможуть винести свій вердикт: чи вдалось реалізувати цей задум.

«Повірити не можу, коли ми закінчимо зйомки, я побачу себе 23-річного! Це щось неймовірне, я знімався у фільмі з молодшою версією себе самого», — захоплено ділиться враженням Вілл Сміт.

 

Фото: facebook.com

© starway-magazine.com.ua 2015-2019