«Голос українців тепер чує увесь світ»: пісня молодого українського виконавця підкорює Мережу

Співак Шугар випустив нову пісню «Голос» із вогняним кліпом.

Артист називає цей реліз не притаманним його звичному формату і не знає якої реакції очікувати від слухачів, але водночас вважає одною з своїх кращих робіт.

Реліз «Голос» – це звернення співака до усіх людей, які переживають ці важкі часи. Шугар оспівує нашу рідну землю нагадуючи, що вона нам дана не легким минулим і ми повинні її цінувати, мовляв «сивиною дідовою для тебе збережена». Співак звертається до слухача наголошуючи, що кожна людина має силу щось змінити і здатна на великі речі, про це слова приспіву «твій голос ламатиме стіни ніби молот».
У кліпі Шугар співає серед українського поля, підкреслюючи красу нашої землі і також акцентує увагу на гарячих кадрах зі смолоскипом, які символізують боротьбу. Таким чином відеоробота передає баланс між спокоєм та бурею.

Сам співак коментує процес написання та своє натхнення:

— Ця пісня про силу кожного з нас! Я точно знав про що хочу написати і яку емоцію хочу донести цією піснею. Натхненням для написання цієї пісні стали наші волонтери, які сьогодні кардинально змінюють хід подій, які є безперечним символом свободолюбивості та незламності. Дивлячись на них мені і прийшла думка, що кожна людина може багато чого змінити і має свій власний «Голос».