Інтерв’ю зі співачкою YAGODA: «Сім’я — це де тебе завжди зрозуміють, послухають і підтримають навіть, коли ти не правий»

Яскрава молода українська співачка YAGODA в ексклюзивно інтерв’ю STARWAY розповіла про свій оригінальний псевдонім, сімейне щастя та творчі плани. 

Вам також буде цікаво почитати: Діджей Shnaps та YAGODA презентували новий сингл — послухати трек (відео)

Пісня «П’яна» — дуже відверта історія, головну героїню якої хочеться обійняти. Які емоції ви переживали, коли писали ці вірші?

Відверте зізнання дівчини до мами про її кохання. Любов то не завжди яскраві та приємні почуття. І саме про всі свої переживання та думки героїня треку сповідується найріднішій людині. П’яна від почуттів, не розуміння ситуації чи то безнадії. У кожної дівчини своя причина та історія. Трек я написала на березі моря в Одесі. Мені відправили саунд, до якого вже був написаний текст. Та слухаючи в навушниках оранжування я дивилася на людей на пляжі і фантазувала в кого, які можуть бути стосунки. Так з’явився новий текст, нова сповідь.

Це були оголені емоції, коли ти з беззахисним серцем. Але поруч з тим і відчуття надії, що ти виговоришся і завтра буде новий день. День в якому вільно і спокійно.

У вас дуже гарне ім’я — Ліля. Батьки розповідали як вибрали це ім’я?

Дякую. Ім’я вибрав мені дідусь. Він вирощував у саду лілії, це були його улюблені квіти. І мені вирішили дати саме це ім’я.

А як народився псевдонім YAGODA?

Коли починала свій проєкт, то був готовий трек, а ім’я я не могла придумати. І одного разу стояла в черзі за кавою і прокручувала в голові варіанти нікнейма, прочитала в меню «ягідний» топінг. Мені так сподобалося це слово, українське яскраве, і воно швидко до мене приклеїлося, друзі почали називати мене Ягідкою.

Пісня вийшла відразу у двох версіях, одна з яких ремікс з діджеєм Shnaps. Як ви познайомилися?

Все, як завжди, знайомі знайомих і ще одних знайомих. Так і знайшлися. Співпраця видалася дуже легкою.

Ліля, а що для вас сімейне щастя?

Це про затишок, довіру. Про вечерю за одним столом, сім’я — це де тебе завжди зрозуміють, послухають і підтримають навіть, коли ти не правий. Бо коли ти правий, то всі з тобою, а коли неправий, то тільки найближчі.

А як ви вирішуєте непорозуміння, якщо такі трапляються у вашій родині?

Лише розмовами. Завжди можна порозумітися, якщо все проговорити. І дуже важливо говорити про свої відчуття у тій чи іншій ситуації.

Які плани на осінь? Чим плануєте займатися?

Осінь має бути творча. Буду дописувати міні-альбом, доробляти кліп та готуватися до нових релізів.

Як ви відпочиваєте від роботи?

Найкраще — це змінити обстановку, кудись поїхати, дуже люблю гори, кататися на лижах. А якщо на це є лише один день, то просто залишаюся вдома, в тиші, можу почитати щось цікаве. Також люблю готувати їсти, це мене дуже розслабляє.

А як щодо поезії, багато зараз пишете?

Осінь — це ідеальна пора для творчості. Навіть важко пояснити що відбувається всередині в цю пору. Меланхолія, романтика…Тому осінню завжди багато пишу.

З ким з артистів вам би хотілося разом заспівати?

Думаю це має бути пісня, яку напишеш і відчуєш з ким її заспівати. А якщо говорити про рожеві мрії, то з Beyoncé.