«Кодекс кілера» вже у кіно: про що стрічка та хто зіграв головні ролі — відео

Фільм «Кодекс кілера» виходить на великі екрани 26 серпня.

Видовищний екшн, відомі актори та культовий режисер: усе це чекає на вас у фільмі «Кодекс кілера» від студії Millennium Media, що подарувала нам «Тілоохоронця кілера» та «Джон Уік».

У новій стрічці глядач познайомиться із найманцем, який за час свого чергового завдання взяв під крило маленьку дівчинку та особисто навчив її свого ремесла. Через багато років вони починають працювати міцним та смертоносним дуетом.
Повний інтриг та несподіваних поворотів сценарій був написаний Річардом Венком, автором фільмів «Механік» та «Джек Річер 2».

Команда суперзірок

Багатогранний та непростий сценарій було передано в роботу одному з найкращих режисерів у жанрі, Мартіну Кемпбелу, котрий увійшов в історію кінематографа завдяки внеску в культову «Бондіану». Зокрема, саме він створив стрічки «Казино «Рояль» та «Золоте око».

Новий фільм зібрав під крило одних з найвідоміших акторів світу: Семюела Л. Джексона, Меґґі К’ю, Майкла Кітона та Роберта Патріка.

Сильна жінка

У центрі сюжету – сильний жіночий персонаж. Оскільки Анну з дитинства виховував найманий убивця, з часом вона перетворилась на смертоносну зброю. В арсеналі Анни, окрім пістолетів та ножів, – мистецтво спокуси. Ця роль потребувала не лише ефектної зовнішності, але й прекрасної фізичної підготовки. Меґґі К’ю поставилась до підготовки до фільму дуже відповідально.

Акторка пройшла серйозні тренування та навчилась різним видам єдиноборств, тож чимало видовищних сцен Меґґі виконала самостійно.

«Для цього фільму ми підготували справді потужні сцени. Мені випало виконувати небезпечні трюки під керівництвом одного з найкращих режисерів бойовиків світу! Але в той само час у сценарії багато гумору та досить серйозні теми, які змушують задуматись та дозволяють отримати справжній сплеск емоцій. Кілька разів, дивлячись «Кодекс кілера», я навіть плакала», – зізнається Меґґі.

Також акторка зазначила, що прекрасно спрацювалась з Майклом Кітоном, чий багатогранний персонаж є справжнім епіцентром подій та саме його рішення гостро змінюють напрямок сюжету. Разом вона влаштовують справжні ігри розуму у спробі випередити одне одного.