«Маскарад» на 1+1: новими героями шоу стануть яскравий Інопланетянин та автентична Мотанка

Вже в суботу о 20:20 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікуваний показ четвертого епізоду грандіозного шоу Маскарад, в якому зіркові команди змагаються за перемогу, а найбільш обговорювані публічні персони країни приховуються за фантастичними образами та демонструють різноманітні таланти.

Суботнього вечора глядачі побачать виступи нових героїв.

Одним із них став яскравий Інопланетянин, який продемонструє свою пластичність та вразить команди гострим гумором. За легендою шоу, Інопланетянин – це веселий та допитливий герой. Він щойно прибув на планету та вивчає звичаї землян. Його мрія – спробувати та відчути на собі все: танці, музику, їжу, стосунки.

Вперше на сцену «Маскараду» вийде також ніжна та автентична Мотанка. Героїня наживо зіграє на бандурі хіт гурту KAZKA – Плакала. За легендою шоу, Мотанка — це берегиня української культури і стильний фольклорний персонаж. Її історія пов’язана з обрядами родючості та продовження роду. У давнину люди вірили, що в Мотанці живе дух предків. Цей персонаж уособлює собою вічні цінності, сімейний затишок, традиції і рідну землю.

Також продовжить вражати глядачів зірка минулого епізоду шоу «Маскарад», тендітний Ельф. Казковий персонаж в акробатичному номері підніметься під стелею та разом з партнеркою закружляє у повітряному танці без страховки.

Могутній Пірат покаже свою рокерську душу, а пухнастий Бабайка заспіває пісню Артема Півоварова «Дежавю» та «вкраде» Машу Єфросініну. Хто саме ховається у яскравих героях, телеглядачі зможуть відгадати вже у суботу.

Вчора до студії інфотейнмент-шоу «Твій день» завітав капітан першої команди Юрій Ткач разом з донькою Лізою, яка минулого епізоду вгадувала, ким є пухнастий Бабайка.

«В мене дуже крута та сильна команда. У Маші Єфросініної були майже всі зірки на інтерв’ю колись. Юля Саніна впізнає щось знайоме у рухах зірок. Якщо говорити про наших конкурентів, то я думаю, що у Ірини Білик є якість екстрасенсорні здібності. Вона сама про це каже. Я був на її шоу і від неї неможливо відірвати очей. Декілька разів у шоу вона дуже влучно вгадала, хто є хто», — сказав Юрій Ткач.

А от донька Юрія Ткача Ліза заявила про готовність замінити відомого батька у кріслі зіркового мисливця.

«Я готова на всі 100%, а батько хай йде працювати», — сказала 6-річна Ліза.