«Мати апостолів»: під Києвом відзняли масштабні сцени авіакатастрофи для військової драми

Минулого тижня, 8 і 9 травня, у Київській області відбулися зйомки фінальної найдраматичної сцени зі стрічки «Мати апостолів» (робоча назва «Повернення»).

Фільм знімають за підтримки Міністерства культури України. На великі екрани стрічка вийде на початку 2020 року.

За сюжетом фільму матір героя потрапляє на місце падіння літака АН-26 та знаходить могилу свого сина.

STARWAY побував на знімальному майданчику та поспілкувався з головною актрисою Наталією Половинкою.

Мене запросили на цю роль незадовго до початку зйомок, це було найбільш несподівано. Прочитавши сценарій, я зрозуміла, що це моя роль, — розповідає Наталя. – Образ матері, за задумом режисера та сценариста стрічки, проходить через всю війну. Ця картина покаже, що відчуває кожна матір воїна. Для мене це справжній професійний виклик. Роль трагічна, важка… Вона має величезний об‘єм змісту і дозволяє мені як актрисі, іти в глибину. Моя героїня поступово стає мамою усім товаришам-льотчикам її сина. Вона врятує всіх, кого можна врятувати. Протягом фільму образ матері переплітається з образом Богородиці, бо Матір Божа рятує людей у всіх війнах.

До речі, режисер «Мати апостолів» Заза Буадзе на своїй сторінці у Facebook тішиться, що саме Наталя грає головну роль у його фільмі.

«Она сразу пришла… в первых же видениях, когда работали над сценарием! Мне так везет, что я уже боюсь! Но сейчас стараюсь не думать о возможных космических палках в колесах! Убеждаю себя, что их не будет! Просто снимаю, и кайфую каждый раз, когда ОНА в кадре!»

Синопсис фільму:
Початок війни. Транспортний літак АН-26 вирушає у рейс на Донбас з гуманітарним вантажем і мав за кілька годин вже повернутись на базу. Льотчики виконували свої буденні обов’язки і не підозрювали, що за мить стануть мішенню ворожої ракети.
Ан-26 атаковано, на борту пожежа, літак вже не врятувати. Командир екіпажу Михайло Кулик наказує евакуюватись. П’ятеро членів екіпажу покидають борт і потрапляють на ворожу територію. На борту залишаються лише він та штурман. Вони прикладають максимум зусиль, аби відвести падаючий літак від села…

Дізнавшись про авіакатастрофу з новин, на пошуки сина вирушає Софія Павлівна Кулик. Вона сповнена рішучості пройти навіть крізь пекло, аби знайти свого сина.

В цей час на окупованій території за пілотами починається справжнє полювання. Їх шукає і російський найманець Кирило Малахін, і ватажок ополченців Койот.

Виробник: ТОВ «Студія «Золоте Руно», за підтримки Міністерства культури України
Режисер-постановник: Заза Буадзе («Червоний»)
Оператор-постановник: Земляний Олександр («Червоний»)
Художник-постановник Інга Житня
Продюсери: Овечкін Дмитро, Пономарьов Дмитро

Фото: Віктор Піскунов, facebook.com

Автор: Юрій Левченко 

© starway-magazine.com.ua 2015-2019