Медіахолдинг Live Network шукає нові обличчя та оголошує кастинг телеведучих

Команда Live Network повідомляє про кастинг телеведучих інформаційно-розважальних проектів телеканалів LIVE, Odesa.LIVE і Типовий Київ.

“За рік діяльності холдингу, ми запустили 3 телеканали та сформували стратегію ефірного мовлення. Наразі працюємо в напрямку розширення лінійки програм і вдосконалення контенту, тому шукаємо нові обличчя. Для нас важливо, аби телеведучі розділяли наші цінності, були цілеспрямованими та разом з нами формували культуру споживання телевізійного контенту в Україні, надаючи нашим глядачам якісну, актуальну й затребувану інформацію”, — зазначила директорка телевізійного напрямку Дар’я Качковська.

Кастинг телеведучих проходитиме в кілька етапів. Першим стане онлайн-відбір кандидатів. Аби взяти участь у кастингу необхідно надіслати відеовізитку та анкету про себе на електронну адресу casting@kyivlive.com.ua. Після попереднього відбору, кандидатів запросять на співбесіду.

До кастингу запрошуються кандидати з ідеальним рівнем володіння українською мовою, навичками проведення інтерв’ю, умінням критично мислити та підтримувати комунікацію.