Названо ім’я головної Королеви, яка представить Україну на Ms. World International 2021 — фото

В Києві відбулося грандіозне гала-шоу фінального етапу конкурсу краси Мs. Ukraine World International 2021.

16 фіналісток з усієї України дивували своєю красою та неймовірними історіями успіху. Сяючі посмішки фіналісток нагадали присутнім, що українська нація – життєрадісна і сповнена оптимізму навіть у непрості часи.

Переможницею конкурсу, володаркою титулу Ms. Ukraine World International 2021 та головної корони стала яскрава і щира перекладачка з китайської, яка наразі опікується охороною природи — Анна У.

До слова, саме Анна представлятиме Україну у світовому фіналі, що відбудеться в серпні цього року у сонячному Маямі.

Неперевершені ведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов із лише їм притаманним шармом прикрасили гала-вечір блискучим конферансом.

Відомі виконавці та музиканти – Lida Lee, Влад Ситнік, Євген Хмара та хедлайнер свята гурт «BEZ ОБМЕЖЕНЬ» подарували гостям вечора свої найкращі хіти наживо. Несподіванкою вечора став виступ відомої української рестораторки, Місіс Україна 2019 Аліни Поплавської у новому співочому амплуа, яка ексклюзивно презентувала прем’єру двох перших своїх пісень.

Поважне журі конкурсу, до складу якого увійшли видатні та відомі Остап Ступка, Вікторія Михайльо, Лідія Лісімова, Алекс Ленартс, Оксана Ліхацька, Артем Нестеренко, Наталія Тимченко та Віталій Жадобін, прискіпливо оцінювали кожен крок, кожне слово фіналісток, щоб обрати найдостойнішу переможницю.

Вони всі – королеви! Кожній є чим поділитися із нацією, серце кожної красуні – відкрите до див і сповнене прагнення змінювати світ на краще. Я дуже вдячна долі, що посада Національної директорки Ms. Ukraine World International дала можливість познайомитися з цими неймовірними жінками і познайомити з ними Україну. На черзі – світ, і я точно знаю, що і він буде від України у захваті! — ділиться враженнями натхненниця Альона Бойко, завдяки якій все це стало можливим.

Першою Віце-Місіс Україна 2021 стала амбітна та енергійна Ольга Кричильська.

Згідно народного голосування першість з краси та успіху українці віддали харківʼянці Юлії Красній, яка отримала титул People’s Choice Winner Ms. Ukraine World International 2021.

На всіх дівчат чекали щедрі пам’ятні подарунки від партнерів конкурсу, кожна отримала символічну корону, що засвідчує її унікальність та особливість та відзнаку у професійній діяльності.

Тим часом, зовсім скоро стартує кастинг на участь у Ms. Ukraine World International 2022. Сайт конкурсу ms.ukraine-world-international.com.

Анна У