Новинка кінопрокату «Таємничий сад»: цікави факти, опис, трейлер

Продюсер популярних сімейних франшиз «Гаррі Поттер» та «Пригоди Паддінгтона» Девід Хейман підготував нову екранізацію відомого бестселлера Френсіс Ходжсон Бернетт «Таємничий сад».

Стрічка у прокаті з 24 вересня. 

Популярний роман вже неодноразово привертав увагу кінематографістів, проте цього разу стрічка буде відрізнятися неймовірною комп’ютерною графікою та новим підходом до адаптації.

За сюжетом фільму дівчинка-сирота Мері Леннокс переїздить до маєтку свого дядька Арчибальда Крейвена. Одного разу Мері знаходить за високим парканом фантастичний сад із пальмами, яскравими квітами та екзотичними птахами. Разом із друзями вона має розкрити таємницю цього дивовижного місця.

Цікави факти: 

В 2016 році славетний продюсер Девід Хейман, продюсер фантастично успішних адаптацій “Гаррі Поттер” та “Пригоди Паддінгтона”, оголосив про початок роботи над адаптацією бестселлера Френсіс Годгсон Бернет “Таємничий сад”.

— Ко-продукцією стрічки займаються компанія Хеймана Heyday Films та StudioCanal.

— Для написання сценарію був найнятий виключно талановитий автор та драматург Джек Торн. За його плечима велика кількість робіт, розрахованих для дітей та підлітків, він однаково пише оригінальний матеріал, адаптує класику та продовжує класичні серії (“Гаррі Поттер та Прокляте дитя”, “Темні матерії“, “Скінс” серед багатьох інших).

— В січні 2018 року було оголошено, що стрічку зніме тричі лауреат Британської кіноакадемії за режисуру Марк Манден.

— В квітні 2018 року було оголошено, що британські зірки, одні з найтитулованіших акторів сьогодення — Колін Ферт та Джулі Волтерс, приєднались до касту. Цього ж місяця почались зйомки.

— Композитором стрічки виступив лауреат премії Oscar® Даріо Маріанеллі (“Спокута”, “Пригоди Паддінгтона 2”); за костюми відповідала Мішель Клептон, відома роботою над шоу “Гра престолів” та “Корона”; оператор — Лал Кроулі (“Чорне дзеркало”, “Утопія”); VFX-артисти працювали над стрічками студії Marvel.

У Молодому театрі відбудеться перша прем’єра нового сезону – вистава «Ліки для Ліки»

© starway-magazine.com.ua 2015-2019