POSITIFF розповів, чому покинув продюсерський центр Потапа — інтерв’ю

Український виконавець POSITIFF (Позитив) дав ексклюзивне інтерв’ю музичному порталу «МУЗВАР» та розповів про зміни, які сталися в його музичному житті.

За словами співака, відтепер він не артист продюсерського центру MOЗGI ENTERTAINMENT і працює самостійно.

— MOЗGI ENTERTAINMENT тепер є відкритим лейблом, ми більше не лейблові артисти, а самі собі продюсери. Зараз я з ними співпрацюю тільки в дистрибуції треків. І стало складніше, коли ти залишився один, коли тобі треба знайти команду, менеджмент. В такі часи тут тільки люди, які дійсно вірять в тебе. І я дуже їм вдячний, вони розуміють, що зараз це не про гроші, а про майбутнє артиста. Головне мені їх не підвести, — зізнався POSITIFF.

Окрім POSITIFF, з MOЗGI ENTERTAINMENT як з продюсерським лейблом працювали Michelle Andrade, DOROFEEVA та гурт MOЗGI. Зі своїм колишнім продюсером Потапом, з яким вони співпрацювали десятки років, Позитив спілкується інтернетом, проте наголошує – у нього є свої творчі справи.

Також повномасштабне вторгнення внесло корективи і в побутове життя артиста. Як зізнався Позитив, наразі живе та студії, де паралельно створює нові пісні. Говорить, що це зручно, оскільки музична муза приходить частіше за все вночі, а через комендантську годину простіше жити на роботі.

— Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилась зараз, зараз артисти у складному становищі, усі артисти. Адже я б не сказав, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плану у всіх артистів корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо це пережити, — розповів виконавець.

Повну версію інтерв’ю можна переглянути на YouTube.