Що дивитися в кіно: «Фантазії для дорослих» з Монікою Белуччі, «Носоріг» Олега Сенцова та комедія «Лакрична піца»

Які нові фільми виходять в український прокат 17 лютого.

Серед нових стрічок особливо хочеться відзначити такі картини: комедія «Фантазії для дорослих», «Обігнати час», «(Не)ідеальні парочки», «Золото острова Ґардіан», «Лакрична піца», а також фільм Ольга Сенцова «Носоріг».

«Фантазії для дорослих»

Більшість пар, які довгий час знаходяться у стосунках, проходять період, коли особливо загострюються проблеми й негаразди. Для декого найболючішим і найгострішим стає згасання пристрасті. У центрі сюжету — шість пар, які саме зараз намагаються боротися з подібним явищем. Заради повернення пристрасті у ліжку хтось готовий знімати домашнє відео, а дехто залюбки запросить третього до спальні. Кожен розкриває та реалізує індивідуальні смаки та підходи, але спільного рішення, яке об’єднає кожного, не існує. Єдиний вихід із ситуації – спробувати втілити у життя кожну свою потаємну фантазію.

«Носоріг»

Реальна історія, заснована на подіях 90-х років в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг опиняється у кримінальному світі, де розпочинає свій кривавий шлях, що приводить його у зовсім протилежний напрямок життя.

Онлайн-прем’єра кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова відбудеться наприкінці цієї весни – права придбала стрімінгова платформа Netflix. «Носоріг» стане одним із небагатьох українських фільмів, який потрапив у колекцію стримінгу. Більше про цю новину читайте у нашому матеріалі.

«Обігнати час»

Син-підліток головної героїні опиняється серед заручників, яких захопив шкільний стрілець, оточений поліцейськими. Про події, що відбуваються у школі, жінка дізнається під час пробіжки в лісі, і тепер у неї є тільки телефон, як інструмент для порятунку сина. Їй доведеться здолати багато миль, намагаючись обігнати час, щоб раніше опинитися в епіцентрі подій.