Що дивитися в кіно: українська комедія «Велика прогулянка», романтична стрічка «Побачення в Парижі» та бойовик «Гра тіней»

Що дивитись у кінотеатрах в останній тиждень лютого – читайте у добірці STARWAY.

Прем’єр з 24 лютого цілком достатньо, на великих екранах покажуть не лише голлівудські новинки, а й українські стрічки. А саме: «Велика Прогулянка», «Вовк і Лев», «Дог», «Гра тіней», «Побачення в Парижі», «Золото», «Носоріг». 

«Велика прогулянка»

У центрі сюжету — дві абсолютно протилежні родини: працівники культури Драгоманові та районні бізнесмени Наливайченки. Вони зустрінуться на одній галявині під шашлики, яку кожна із родин вважає «своєю».

Пригоди, протистояння, хитрощі, підстави, несподівані гості, величезні гроші та різні смаки не тільки щодо маринаду до шашлику, а й щодо «правильного життя». Ця історія про дуже різних людей, яких може об’єднати у потужну силу спільна загроза. Трейлер

«Дог»

Перед рейнджером Бріггсом стоїть незвичайне завдання від армійського керівництва. Йому належить доставити службового собаку по кличці Лулу в сім’ю її загиблого хазяїна-сержанта. Але заслужити довіру Лулу не просто, вона нікого до себе не підпускає. Під час виконання завдання Бріггсу здається, що він подорожує в компанії невідомого звіра… чи маленького хитрого демона. Як заслужити довіру Лулу?

«Побачення в Парижі»

Головний герой Вінчецо живе в Парижі, має власний книжковий магазин і виховує дочку, приковану до інвалідної коляски після нещасного випадку. У їх закритий маленький світ час від часу вдираються відвідувачі — медичний персонал, священник, літературний клептоман, бомж і неаполітанець, що доставляє сніданки. Але якось несподівано в життя героя вривається актриса Йоланда, Вінченцо вдається вийти з вакууму і знову відчути щастя.

«Гра тіней»

Урядовий агент Тревіс Блок (Ліам Нісон) впродовж своєї кар’єри брав участь у таких місіях, деталі які не прийнято розголошувати. З віком Тревіс зрозумів, що хоче стати ближчим до своєї родини, на яку ніколи не вистачало часу. Однак цьому ніхто не радий. Донька (Клер ван дер Бом) не вірить, що він може стати гарним дідусем. Та набагато більше перепон зі сторони колишнього керівництва. Бажання Тревіса вийти із гри викликає агресивний спротив. Саме у цей період чоловік дізнається про таємну змову уряду, через яку регулярно гинуть ні в чому не повинні люди. Настав момент покласти край злочинним діям високопосадовців.