У Дніпрі відбудеться перший в Україні автокінофестиваль: Вхід вільний

31 липня, 1 та 2 серпня на території стадіону “Метеор” безкоштовно покажуть найкращі українські фільми у автоформаті на фестивалі FESTinCAR2020.

Протягом трьох днів на великому LED-екрані 9×5 метрів покажуть 9 українських фільмів, які встигли завоювати любов глядачів та увагу журі міжнародних кінофестивалів.

Контроль квитків буде відбуватись безконтактно, а звук транслюватиметься на FM-хвилі. Глядачі зможуть залишатися у своїх авто та насолоджуватись безпечним переглядом.

Головною метою фестивалю є популяризація українського кіно та створення безпечного та цікавого дозвілля для городян та гостей міста.

Спеціально для глядачів організатори підготували ексклюзивні відеозвернення від творців кінокартин.

Програма фестивалю:

31 липня:
18:00 – Фільм-відкриття: лауреат національної кінопремії “Золота Дзига” комедія за участю яскравої Ірми Вітовської “Мої думки тихі”

21:00 – Національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, драма “Додому”

1 серпня:
15:00 – Сімейна авантюрна комедія “11 дітей з Моршина”, виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT, продюсер Сергій Лавренюк

17:30 – Яскравий комедійний дебют “Герой мого часу”

20:00 – Україно-французько-ісландський трилер “Гірська жінка: на війні”, виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT, продюсер Сергій Лавренюк

2 серпня:
12:00 – історико-драматичний фільм на основі однойменного кінороману Віктора Веретенникова «Гетьман»

15:00 – Документальний фільм виробництва України, Латвії та Німеччини, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Українські шерифи”

17:30 – Фільм спільного виробництва Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Донбас”

20:30 – Фільм-закриття: комедійний блокбастер “DZIDZIO Контрабас”, виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT

Коли: 31 липня, 1 та 2 серпня.
Де: стадіон “Метеор” (ул. О.М. Макарова, 27А, територія біля поля).
Скільки: участь у фестивалі безкоштовна, кількість місць обмежена. Для того, щоб гарантовано потрапити на покази, треба зареєструватись за посиланням festincar2020.ticketforevent.com.

Фестиваль проходить в рамках програми «Культурна столиця» за підтримки Департамента гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

© starway-magazine.com.ua 2015-2019