В кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра готичної анімації «Родина Адамсів 2». Фото

У кінотеатрі Оскар, що в ТРЦ Gulliver, відбулася містична прем’єра анімації «Родина Адамсів 2».

На червону доріжку в Києві завітала ведуча «Сніданок з 1+1», професійна акторка Людмила Барбір, яка вже вдруге озвучила головну героїню стрічки – Мортішу. На прем’єрі красуня та мати веселої сімейки стала ще й зірковою репортеркою програми «Світське Життя».

Людмила Барбір розповіла, що поєднує її з героїнею Мортішою: «Для Мортіші родина завжди на першому місці, і для мене надзвичайно важливими є сімейні цінності».

На червоному хіднику під час прем’єри анімаційної стрічки Барбір з’явилась в образі, який дуже нагадує Мортішу. Грим та стиль були підібрані ідеально. Образ Барбір — довга чорна сукня з люрексовою ниткою та мейк ап, як у Мортіші: виразно нафарбовані очі та червоні вуста.

На прем’єру, щоб привітати ведучу з успішною роботою, завітали її колеги – ведучі «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін, ведучий «Твій день» Володимир Рабчун, ведуча ТСН Марічка Падалко з дітьми й чоловіком. А також телеведучі Анатолій Антоліч й Артем Гагарін, співачка Lida Lee, відома фотографиня Соня Плакидюк з ведучим Сергієм Никитюком, спортсмен Дмитро Черкасов з дружиною та інші.

Про фільм:
Гадаєте, кріповіше вже нікуди? Легендарна сімейка Адамсів повертається у продовженні пекельно-драйвової анімаційної пригоди! Ще більше інтриг, переляків та дивакуватих жартів на будь-який смак.

В українському дубляжі голосами культових героїв «Родина Адамсів» заговорять улюблені зірки – Барбір та Кукуюк