Прем’єрна вистава в Театрі на Липках «Позичте тенора»: Відгук нашої редакції. Фото

У Київському академічному театрі на Липках відбулася прем’єра комедійної вистави «Позичте тенора».

Редакція STARWAY разом із першими глядачами вже оцінила новинку столичного театру. Готові ділитися враженнями.

Виставу «Позичте тенора» сміливо можна віднести до жанру музичної комедії. Сценарій настільки захоплює, що з нетерпінням чекаєш закінчення антракту, аби скоріше подивитись другу дію. У «Позичте тенора» є багато гумору, неочікуваних сюжетних поворотів та трохи співу. Зал завжди гучними оплесками підтримував акторів після захоплюючого виконання акапельних партій всесвітньовідомих арій. Подивитись й послухати є що! Тож виставу «Позичте тенора» обов’язково рекомендуємо до перегляду! Наступна дата – 25 жовтня. Слідкуйте за афішою на сайті театру.

Режисером п’єси виступив народний артист України Віктор Гирич. Окремо хочемо виділити талановиту гру як вже маститих акторів Театру на Липках, так і молодого актора Гліба Михайличенко, який виконав головну роль Макса. Також ця вистава не відбулась би без зусиль великого майстра своєї справи – художника-сценографа Катерини Корнійчук. Костюми дійових акторів заслуговують особливої уваги.

Про що вистава «Позичте тенора»:

Клівлендська опера чекає на приїзд всесвітньо відомого тенора Тіто Мереллі з Італії. До довгоочікуваного виступу Неймовірного Il Stupendo готово все: і хор, і оркестр, і натовп шанувальників, і навіть креветки для фуршету… Все, крім самого Неймовірного.

Як директор опери містер Сондерс і його тюхтій-помічник Макс планують рятувати ситуацію, відомо лише вищим силам — адже окраса вечора, м’яко кажучи, відсутня, і до початку шоу лишаються всього пару годин. А тут ще й запальна та ревнива сіньйора Мереллі запідозрила свого знаменитого чоловіка в зраді.

На глядачів чекає грандіозна, динамічна, яскрава, надзвичайно музична комедія, де кожен сюжетний поворот викликає шквал незабутніх позитивних емоцій.

На великі екрани виходить фільм про зірок спорту українського походження

Фото: пресслужба Театру на Липках