Вже у прокаті: на великі екрани вийшов фільм «Алея жаху». Переглянути трейлер

Фільм мексиканського режисера «Алея жаху», за мотивами однойменного роману Ліндсея Грешама (1946) та римейк нуару Едмунда Гулдінга «Алея жаху» (1947) вийшов у світовий прокат у грудні 2021 року і вразив не лише своїм зірковим складом (головні ролі грають Бредлі Купер, Кейт Бланшет, Віллем Дефо, Руні Мара), але й поєднанням переосмисленого натуру та тонкого психологічного трилеру.

В українському прокаті стрічку можна переглянути з 20 січня. Редакція STARWAY MAGAZINE переглянула вже фільм, наша оцінка 9 з 10. Рекомендуємо!

Сценарій розроблений Гільєрмо дель Торо та Кім Морган (колишня дружина артхаусного канадського режисера, автора сюрреальних стрічок Гая Меддіна), і відненадавна дружина самого дель Торо.

Сюжет: 

Головний герой фільму — молодий аферист Стен Карлайл, який працює карнавальним фокусником, але з часом починає видавати себе за людину, яка вміє розмовляти з мертвими. Він намагається обдурити мільйонера, щоб зірвати великий куш, але зазнає поразки, повертається до колишнього життя та намагається все забути.