Хіт кінопрокату «Після падіння»: до українських шанувальникам звернулася зірка фільму Джозефін Ленгфорд — відео

В українських кінотетарах стартував головний романтичний фільм місяця — еротична мелодрама «Після падіння», заснована на однойменному бестселері американської письменниці Анни Тодд.

Це вже третій фільм франшизи «Після», яка швидко розростається та вже знайшла свою віддану фан-базу по всьому світу, в тому числі — і в Україні.

Основні герої романів та фільмів — молоді й привабливі студенти Тесса Янг і Хардін Скотт, які по ходу дії книг та кіно — закохуються, сваряться, миряться, розкривають таємниці один одного й своїх сімей, переходять у доросле життя з усіма її труднощами та спокусами.

Перший фільм серії «Після» вийшов на екрани весною 2019-го року і отримав схвальні відгуки за кастинг головних героїв. Нарешті шанувальники романтичних історій отримали те, чого так давно хотіли — виконавців головних ролей, чия «хімія» незаперечна.

Роль бунтаря Хардіна Скотта у фільмі виконав британський актор та модель Хіро Файнс-Тіффін, племінник акторів Рейфа і Джозеф Файнcів, який промайнула хлопчиком в ролі юного Тома Редла (майбутнього Волан-де-Морта) в «Гаррі Поттері та Напівкровному Принці». А його кохану Тессу Янг зіграла австралійка Джозефін Ленгфорд — теж представниця акторської сім’ї. Її старша сестра Кетрін Ленгфорд отримала світову славу завдяки шоу «13 причин чому» і детективу «Ножі наголо».

Другий фільм — «Після сварки» з’явився на екранах у вересні 2020-го року. У акторський склад «молодих й прекрасних» увійшов актор та інфлюенсер Ділан Спроус. Третя частина історії — «Після падіння» як раз вийшла якраз через рік після старту попередньої. Крім незмінних Файнс-Тіффіна і Ленгфорд у фільмі також зіграли: лауреатка премії «Оскар» Міра Сорвіно, зірка шоу «Моторошні пригоди Сабріни» Ченс Пердомо, Стівен Мойєр зі «Справжньою крові» та Аріель Кеббел з «Футболістів» і «На п’ятдесят відтінків темніше «.

«Після падіння» зосереджується на моменті переходу головних героїв Тесси і Хардіна у доросле життя. Їх тендітні і нестабільні відносини й так ледве тримаються перед серйозними випробуваннями через ревнощі, образи і проблеми в комунікації між Тесою і Хардіном, але правда про минуле дійсно поставить всі крапки над «І»: чи зможуть герої стати по-справжньому згуртованою парою або розійдуться назавжди?

Прекрасно знаючи, що в Україні безліч фанатів романтичної франшизи, виконавець головної чоловічої ролі і, за сумісництвом, продюсер фільму Хіро Файнс-Тіффін записав звернення до українських шанувальникам фільму, запрошуючи їх на «побачення в кіно»:

І він мав рацію! Картина «Після падіння» зібрала в українських кінотеатрах понад 68 тисяч глядачів за перший вікенд прокату, акумулювавши більше 7, 2 млн гривень каси. Безумовно, така любов шанувальників викликана тим, що третій фільм все також наповнений романтикою, драматизмом і стильно знятими еротичними сценами, а оригінальний саундтрек вже добрався до топа Spotify.

З такої нагоди зі словами подяки до українських шанувальникам звернулася і головна дівчина франшизи — Джозефін Ленгфорд.

Виконавиця ролі Тесси Янг нагадала шанувальникам, що «Після падіння» продовжує тріумфальний похід в кінотеатрах для всіх любителів романтики, і вже тим більше — історії «Хесси», як називають героїв «Після» їх віддані фанати. Цей роман, що розвивається від Сіетла до Лондона мало кого може залишити байдужими. «Після падіння» в український кінотеатрах з 2-го вересня. А попереду шанувальників очікує четверта частина франшизи, дата прем’єри якої призначено на 2022-ий рік.