«Я працюю на цвинтарі»: відомий український актор і польська актриса зіграли в новому фільмі

У Києві відбулися зйомки екранізації книги Павла «Паштета» Белянського «Я працюю на цвинтарі»‎.

«Якщо після перегляду цього фільму хоча б одній людині стане легше пережити своє горе, я вважатиму свою місію виконаною»‎.

Головний герой Олександр має свою контору з виготовлення пам’ятників. До нього звертаються по допомогу з приводу найтяжчої життєвої ситуації — смерті близької людини. Так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя і стає на заваді його щасливому життю.

«Саша багато в чому цинік — це його захисна реакція. Коли він бачить чужі переживання, і як люди це долають або не долають — йому стає легше пережити власні життєві негаразди. Таким чином він і самолікується,‎ — описує головного героя автор книги та сценарію Павло Белянський. — Якщо після перегляду цього фільму хоча б одній людині стане легше пережити своє горе, я вважатиму свою місію виконаною»‎.

Автор книги і сценарію фільму Павло «Паштет» Белянський.

Режисером картини виступив Олексій Тараненко — це його дебют у повному метрі. Фільм є ко-продукцією українських продакшенів Good Morning Film, Mainstream Pictures та польского Stewopol MS Sp.z.o.o.

Головну роль у фільмі виконує український актор Віталій Салій та польська акторка Вікторія Городецькая, яка паралельно з «Я працюю на цвинтарі» знімається для польського серіалу, що придбала платформа Netflix.

Фінансування картини відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

«Завдяки тому, що з’явився Український культурний фонд, в українських фільмів є можливість отримувати гроші на розробку проекту, що не було доступним раніше — режисери шукали ці гроші самостійно, це якісним чином впливало на процес. Наразі співпраця з УКФ дає нам можливість вивести українське кіно на більш якісний і продуктивний рівень»,‎ — коментують продюсери фільму Андрій Корнієнко та Артем Колюбаєв.

Фільм вийде у прокат у 2020 році.

Фото: прес-служба 

© starway-magazine.com.ua 2015-2019