25 ЛЮТОГО У ПАЛАЦІ «УКРАЇНА» ВІДБУДЕТЬСЯ П’ЯТА ЮВІЛЕЙНА ПРЕМІЯ «YUNA-2016»!

25 лютого у Палаці «Україна» пройде п'ята ювілейна щорічна українська Національна премія «YUNA-2016», що збере на одній сцені кращих музикантів країни! 


Щороку премія YUNA збирає найуспішніших представників музичної індустрії нашої країни. На церемонії вручення свої нагороди отримають кращі музиканти, менеджери режисери і саунд-продюсери.


Організатори п'ятої церемонії YUNA-2016 приготували багато сюрпризів для свого глядача. Цього року кардинально був змінений регламент церемонії: відсутня гендерна приналежність номінації. Це безпрецедентний випадок для українського шоу-бізнесу, коли за звання соло-артиста в одній категорії боротимуться кращі співаки та співачки країни.


«Ми прагнемо надихати виконавців на саморозвиток і підкорення нових висот. Українська музична індустрія повинна розвиватися і рости — це головна мета премії YUNA! Кожен рік ми виходимо на новий рівень, і цей рік не є винятком. П'ята церемонія нагородження кращих пройде з новими провадженнями: номінації розширилися та збільшилась кількість членів журі. А головною особливістю є поява Експертної Ради. Всі ці зміни допоможуть удосконалити незалежний механізм премії і стимулювати музичну індустрію нашої країни», — прокоментував співзасновник і генеральний продюсер премії «YUNA» Павло Шилько.


Ydmn5jC5sHsВ Експертну Раду увійшли професіонали. Серед них Валентин Коваль, Віталій Дроздов, Юрій Нікітін, Олександр Пономарьов, Євген Ступка, Роман Давидов, Андрій Булах і генеральний продюсер премії Павло Шилько. Високий рівень премії та прозорість голосування доводить співпрацю з однією з кращих світових аудиторських компаній «Deloitte» в Україні.


Цього року на церемонії нагородження виступлять: Іван Дорн, Jamala, MONATIK, «Бумбокс», «The HARDKISS», «Время и Стекло», Alekseev, Камалія та інші. Церемонія нагородження YUNA-2016 відбудеться 25 лютого 2016 року о 19:00 в Палаці «Україна». За подробицями слідкуйте на сайті премії www.yuna.ua

 

© starway-magazine.com.ua 2015-2019