«Зірковий шлях»: Оля Полякова планує повертатись до Києва

Популярна співачка Оля Полякова дала відверте інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна», яка сьогодні виходить в ефірі «Індиго TV».

Зірка відверто розповіла, чого їй бракує найбільше, вимушено перебуваючи далеко від дому, та зізналась, чи планує найближчим часом повертатись у Київ.

Фото viva.ua

Яскрава та запальна співачка Оля Полякова сьогодні перебуває за кордоном. Артистка намагається повернутись до нормального життя та покращити психологічний стан, у чому їй допомагає робота. Проте є речі, які досі крають їй серце та викликають бажання якомога швидше повернутись додому, до звичного, мирного життя.

«Найбільше я сумую за городом. Нещодавно їхала з Німеччини через Австрію і дорогою побачила великий садовий центр. Накупила там розсади, салату, огірків, а приїхавши до оселі, де ми зараз живемо, натикала все це у вазон (сміється). Найбільше сумую за тим, що цього року не засаджу свою теплицю, не буде ніякого врожаю. Ще сумую за моїми козами! Ми змушені були більшість роздати, адже нікому було за ними доглядати і для мене це ще один біль», – поділилась Оля Полякова в інтерв’ю Зірковому шляху».

Не менше за звичним життям і комфортом сумують діти артистки. Час від часу доньки просять Полякову відправити їх назад.

«Особливо сумує Аліса… де б не була, каже: «Такого красивого лісу, як у нас, немає ніде». І проситься в Україну, до тата. Її навіть не лякає те, що він боронить наш дім, збирається ходити з ним у нічний дозор, лише б бути вдома», – коментує співачка.
Та Полякова поки не готова відправити дітей додому, а ось сама вже готується їхати до Києва.

«Я зовсім скоро поїду – одразу після американського тура, вирушу в Київ. Дуже хочу побачити свого чоловіка. А ще я робила збір кошт на своїй сторінці у соцмережах і замовляла турнікети, вони дуже довго йшли, але вже в Києві, тож мені треба їх забрати. Ще хочу дати благодійні концерти. А ось з дітьми… я не знаю, коли це можна буде зробити. В Києві начебто спокійно, але постійно щось прилітає», – розповіла Оля Полякова журналістам каналу «Україна».