Прем’єру мультфільму «Мавка. Лісова пісня» перенесли на наступний рік

Комісія Державного агентства з питань кіно затвердила анімаційну стрічку “Мавка. Лісова пісня”. Вона вийде у прокат наступного року.

“Проєкт створеної за підтримки Держкіно анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня” фінально прийнято і затверджено комісією Державного агентства України з питань кіно”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на прем’єру цього мультфільму чекають і в Україні, і в світі. В основі анімаційної стрічки – образи зі слов’янсь

ких міфів і легенд. Проєкт створено за мотивами “Лісової пісні” Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації.

“На глядачів чекає якісна українська анімація та сильна емоційна історія, що змусить і сміятися, і плакати, і пишатися», – наголошується в повідомленні.

Своєю чергою творці анімаційного фільму повідомили у Фейсбуці, що його прем’єру, яка мала відбутися 29 грудня, перенесли на наступний рік.

“Ми мали вийти у прокат 29 грудня, та ворог змінив плани усієї країни, зокрема й вітчизняного кінопрокату. Але «Мавка» готова і з нетерпінням чекає на зустріч з глядачами. Вже зовсім скоро повідомимо вам нову дату прем’єри в Україні й світі”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у грудні 2021 року було презентовано трейлер анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня”.

Засновниця сайту новин шоу-бізнесу Starway Magazine та журналу POSH Анна Форд

Редакція та рекламний відділ: info@themango.com.ua