Днями стало відомо, що понад 2 мільйони батарейок загальною вагою 44 тонни, зібрані в супермаркетах «Сільпо» в рамках спільної ініціативи з екорухом «Батарейки, здавайтеся!», відправили на перероблення до заводу Recupyl у Польщі. Усього до ініціативи долучилися понад 500 тисяч гостей «Сільпо».
Батарейки були зібрані в «Сільпо», починаючи з серпня 2023 року. За цей рік найбільше батарейок на перероблення здали у Києві, Одесі та Львові. «
“Сільпо» вдячне кожному гостю, хто здає батарейки — ви робите важливу справу! Перероблення батарейок фінансує «Сільпо» спільно з постачальниками – Panasonic, GP Batteries, VARTA, Duracell, Energizer, VIDEX, відраховуючи відсоток з кожної проданої батарейки на утилізацію уже вживаних.”
Відома мережа закликає всіх українців купувати батарейки на поличках в улюблених супермаркетах. Адже так ви маєте гарантію, що відпрацьовані батарейки зможете здати на надійне перероблення, а не відправити у смітник чи у ґрунт. Це також мотивуватиме й інші мережі приєднуватися та запроваджувати прозору модель ековідповідальності. Кожен гість «Сільпо» може здати до 50 штук портативних батарейок чи акумуляторів за візит у понад 300 супермаркетах. Контейнери містяться на пакувальних столиках або біля баків для сортування сміття.
Шукайте адреси супермаркетів, у яких можна здати батарейки, за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські бренди NNB та Deep представили нову колаборацію





