Гурт «Kalush Orchestra» став фіналістом Євробачення-2022 — відео

Представник України, гурт «Kalush Orchestra», пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2022 з піснею «Stefania».

Глядачі в арені Pala Olimpico слухали гурт стоячи з українськими прапорами та вітали їх бурхливими оплесками.

Лідер гурту «Kalush Orchestra» Олег Псюк вийшов у прямий ефір Радіо Промінь до офіційної пресконференції переможців першого півфіналу в Турині.

«Перша емоція, коли дізнався, що «Kalush Orchestra» потрапив у фінал — бурхлива емоція, яку не описати словами. Якщо ви дивилися, можна побачити, наскільки ми були емоційні. Але інтрига була, нас тримали трохи у напрузі. Ми дуже раді, що вийшло так, — поділився Олег Псюк і додав: — Вітаю всю Україну із виходом до фіналу Євробачення, дякую всім українцям, які голосували за нас за кордоном, велика подяка всім, далі буде… Маємо надію на перше місце».

За результатами жеребкування, «Kalush Orchestra» виступатимуть у першій половині фіналу Євробачення-2022, який відбудеться 14 травня.

Також фронтмен гурту Олег Псюк розповів ведучій Суспільного Анні Тульєвій про перші емоції після проходження в фінал та як він вражений підтримкою України на Євробаченні-2022: «Євробачення під час війни дуже важливе. Тому що нашу культуру хочуть знищити, а ми тут є, щоб показати, що вона жива. Наша музика жива, красива та має свій власний почерк».