«Котячі світи Луїса Вейна» вже у кіно! У Києві відбувся спеціальний показ фільму

10 листопада у столичному кінотеатрі Multiplex ЦУМ за підтримки Metaxa пройшов прем’єрний показ байопіка «Котячі світи Луїса Вейна» з номінантом на премію «Оскар» Бенедиктом Камбербетчем («Доктор Стрендж», «Шерлок», «Гра в імітацію») у головній ролі.

Першими змогли оцінити яскравий новий фільм Олена Кравець, Олексій Суханов, Анастасія Даугуле, Сергій Лещенко, Анастасія Топольська, Ірина Цілик, Дар’я Коломієць, Євгеній Янович, Дар’я Ставнича, В’ячеслав Соломко, Ірина Татаренко, Вероніка Ясінська, Тетяна Карікова, Олена Єва, Ліка Співаковська та інші.

Фільм британського режисера Вілла Шарпа розповідає про життя, кохання та творчість відомого художника-аристократа Луїса Вейна, який прославився своїми унікальними малюнками з котами, які не лише змінили світ друкованої ілюстрації, а й саме ставлення до котів у Вікторіанській добі. Як продюсер фільму, Бенедикт Камбербетч залучив до проекту цілу плеяду зірок: Клер Фой, Тобі Джонса, Тайку Вайтіті, Андреа Райзборо, Стейсі Мартін, Софію Ді Мартіно та музичну легенду Ніка Кейва в епізодичній ролі письменника-фантаста Герберта Веллса.

В оригіналі «Оповідачкою» життя Луїса Вейна виступила лауреатка премії «Оскар» Олівія Колман, яку в українському дубляжі озвучила зірка Студії «Квартал 95» Олена Кравець, яка саме стала одним з перших глядачів на українській прем’єрі картини.

«Котячі світи Луїса Вейна» від Бенедикта Камбербетча — актора та продюсера — стартують в українських кінотеатрах уже з 11 листопада.