Музичні новинки літа 2020: Наталія Валевська випустила одразу два альбоми

12 червня співачка Наталія Валевська в свій День народження презентувала одразу 2 альбоми.

Як зізнається сама співачка, вихід альбомів вона планувала на кінець березня, але в зв‘язку із пандемією Covid-19 , реліз було вирішено перенести. 

В зв‘язку із важкою ситуацією зараз , як ніколи нам потрібен Мир. Мир в Україні, Мир в серці і душі. Я вклала всю свою душу в цей альбом і для мене є найголовнішим, щоб люди навколо , незважаючи ні на що, жили моментом, відчували Любов і були щасливими.

Це вже 6 і 7 альбоми за 17-річну кар‘єру артистки, в яких Наталія виступає вперше як продюсер. Альбоми «Мир над Україною» та «VALNA”, відрізняються за стилістикою, записаний у жанрах поп, денс-поп та r&b. У альбом увійшло 12 пісень. Слухати альбоми тут.

MONATIK и Вера Брежнева презентовали совместный музыкальный бэнгер «ВЕЧЕРиНОЧКА»

Творча робота над альбомом тривала протягом 4 років. На пісні з альбому «Мир над Україною», було відзнято 5 відео кліпів , 2 з яких зайняли найрейтинговіші позиції на музичних телеканалах України та займали передові позиції по кількості ротацій на радіостанціях.

Композиції з цього альбому вже встигли стати улюбленими серед прихильників творчості співачки. Наталія Валевська виступає співавтором альбому. Це успішний творчий союз із композитором Русланом Квінтою, автором музики та віршів Йосипом Чуприком, та автором віршів Петром Магою .

Альбом «VALNA” Наталія Валевська називає експериментальним. Його назва — скорочення прізвища та імені співачки.

Це свого роду вираження її альтер его , яке Наталія називає VALNA. Інша Наталія — емансіпована, впевнена у собі,епатажна особистість .

Александр Педан рассказал, как попасть на телевидение: Советы от звезды

© starway-magazine.com.ua 2015-2019