Осінній сезон на НЛО TV: прем’єрні анімації, нові серіали та улюблені шоу

У новому сезоні канал підготував для своїх глядачів багато цікавого контенту власного виробництва.

«Мамахохотала»

Новий сезон молодіжного гумористичного шоу «Мамахохотала». Ще більще актуального гумору, яскравих мініатюр і жартів від улюбленців публіки.

Оскільки екс-ведучий «Мамахохотала» Роман Грищук пішов в політику, у шоу з’явилися нові ведучі — брати-близнюки Ігор та Олексій Рева.

По неділях о 21:00 на НЛО TV

«Без краватки»

Мета цієї розважальної програми — довести всім, хто сумнівається, що справжні чоловіки «не перевелися». У новому сезоні відстоювати звання Справжнього Чоловіка будуть відомі актори, шоумени, політики, режисери, спортсмени.

У гостях у ведучої Іванни Онуфрійчук — Роман Грищук, Ахтем Сеітаблаєв, В’ячеслав Соломка, Серж Смолін, Олег Маслюк, Ярослав Заблоцький та інші.

По п’ятницях о 23:00 на НЛО TV

«Оттак мастак»

У новому сезоні ведучий шоу Серж Куніцин дивуватиме побутовими лайфхаками та неймовірними дослідами – зробить справжню гармату з офісного паперу забійної сили, розповість історію виникнення і причини вибухів дирижаблів і проведе небезпечний експеримент – зробить електродугу в студії (це як справжня блискавка!).

Щодня о 06:30 на НЛО TV

«Середземноморський check-in»

Ведучими «Середземноморського check-in» залишилися Альона Мороз та Ілля Луценко, знайомі глядачам за «Північним check-in». Фішка цього сезону – дослідження країн у форматі «Очікування/Реальність». Команда проекту відвідала 15 країн, кожна з яких колись була частиною Римської Імперії, а потім пішла своїм шляхом розвитку. Альона та Ілля покажуть які різні та, водночас, схожі між собою сьогодні Туреччина, Ізраїль, Кіпр, Єгипет, Туніс, Марокко, Іспанія, Майорка, Франція, Італія, Мальта, Греція, Чорногорія, Хорватія і Словенія.

По суботах о 09:45 на НЛО TV

«Швидка»

У новому сезоні перед командами професіоналів стоятимуть фантастичні виклики, завдання і справи, а стосунки всередині колективу стануть ще більш пікантними. До речі, в одній із серій глядач побачить фронтмена гурту «Друга ріка» Валерія Харчишина в ролі… Валерія Харчишина.

З понеділка по четвер о 19:00 на НЛО TV

«Паніка Вова»

Детективний серіал. Популярний (в минулому) актор, виконавець ролі детектива, Володимир Бойко стає заручником обставин і дійсно стає детективом – вже не на екрані. У розслідуваннях йому допомагає давня знайома Ніка, яка добре знається на комп’ютерних технологіях. Розплутавши одну справу, пара береться за інші – складні, серйозні виклики, часто навіть вбивства.

У головних ролях серіалу знялися Олексій Комаровський (грав у серіалі «Парадокс», який також виходив на НЛО TV), Марія Северілова, Сергій Кисіль, Михайло Досенко та Роман Лук’янов.

З понеділка по четвер о 20:00 на НЛО TV

«Прєподи»

У центрі сюжету – викладачі Ельвіра, Дарина, Юлія, Артур і Ярослав. Здається, ще вчора вони навчалися, закохувалися, гуляли ночі й дні, готуючись до сесій і заліків і придумували прізвиська прєподам-занудам. А сьогодні самі опинилися за катедрою. Їм важко здаватися серйозними перед студентами, ще важче – робити це перед старшими колегами, тому прєподи постійно потрапляють у незручні, часом милі й смішні ситуації. У комерційному училищі з дуже незвичною директоркою вони дадуть жару і змінять погляд на навчальний процес як на щось нудне.

Прем’єра у листопаді на НЛО TV

«Громада»

«НЛО TV завжди грає на полі гумору і розваг, але в кожен проект ми намагаємося закласти декілька шарів, зокрема, підняти соціальні та інші важливі теми, але подати їх легко. Гумор дає можливість зламати психологічний бар’єр несприйняття та донести важливі речі глядачеві. «Громада» – це сучасна історія про нас, прогресивну молодь, про залишки минулого, нашу країну та її трансформацію у сучасну європейську державу. Тут буде і актуальна сатира, і душевність, але точно не буде моралізаторства», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Прем’єра у листопаді на НЛО TV

«Небезпечна зона»

У самому центрі України виникла зона екологічної катастрофи та звалище радіаційних відходів. Після евакуації людей звірі, які лишились у зоні, еволюціонували та утворили суспільство.

У «Небезпечній зоні» залишилась жити тільки одна родина людей – Карпенки. Голова сім’ї Толік з усіх сил намагається стати взірцем для свого сина Андрія. Андрій – цинічний підліток, у якого пранки та жарти над батьком – головна життєва потреба. Інші члени родини: мама Оля, донька Іра, інтелектуал Черепах і дід Мирон. Карпенки намагаються залишатися пересічною українською родиною, проте це не так просто, коли живеш поміж людозвірів.

По неділях о 23:00 на НЛО TV

«Чортовийки»

Чортовийки – це невеличке, відрізане від світу провінційне містечко. Троє друзів – Данко, Шпиндик і Левко, різні за характером підлітки, переживають пригоди, разом потрапляють у різні халепи і разом виплутуються з них. Вони протистоять цілому місту інтернет-зомбі, починають підпільне виробництво «Копі-Лювак», борються з велетенськими слимаками-мутантами, шукають легендарні козацькі скарби. Хоч би якими складними здавалися проблеми, юні герої завжди знайдуть вихід.

По неділях о 23:30 на НЛО TV

Фото: прес-служба 

© starway-magazine.com.ua 2015-2019