Серіальні прем’єри: ICTV покаже детективну новинку «Морська поліція. Чорноморськ», а СТБ мелодраму «Наперекір долі»

Поки за вікном гуляють морози, а вдома хочеться укутатись у ковдру, як ніколи мрієш опинитися на березі моря та погрітися під теплим сонцем.

Таку путівку у літо дарує своїм глядачам ICTV. 15 лютого о 21:30 канал покаже свою першу прем’єру року – іронічний детективний серіал.

«Морська поліція. Чорноморськ»

Події серіалу відбуватимуться у невеликому курортному містечку Чорноморськ Одеської області. Здавалося б, нічого не може затьмарити розмірене життя теплого краю. Але не все так безхмарно. В акваторії часто орудують браконьєри, навідуються морські пірати та контрабандисти. Що вже казати, гонщики на катерах щодня порушують спокій відпочивальників. Троє поліцейських морського патруля зберуться разом, щоб уберегти мешканців і туристів від бандитів та відновити порядок на суші.

Кожен із епізодів 20-серійного детективу покаже історію з життя приморського міста. У серіалі багато видовищних перестрілок, погонь на морських хвилях, одеських жартів та пристрасних історій кохання. Але, незважаючи на легку динаміку фільму, розслідувати поліцейські будуть досить серйозні злочини, тому серіал не залишить байдужими любителів детективних історій.

Головні ролі зіграли Дмитро Сова, Григорій Бакланов, зірка серіалу «Спіймати Кайдаша», і Юрій Дяк, відомий глядачам ICTV роллю в пригодницькому серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія».

«Наперекір долі»

21 лютого на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра гостросюжетної мелодрами «Наперекір долі» виробництва «Київтелефільм». У праймовому слоті «СТБ-серіал» глядачі побачать 16-серійну детективну історію.

Новий серіал з драматичним сюжетом про переплетення особистого та професійного. Наскільки таємниці можуть ввести в оману, а також видати бажане за дійсність? Багато сімейних секретів будуть розкриті наперекір підлості, страху та долі!

Головна героїня Рита дізнається, що її мати загинула в заміському будинку під час пожежі. Слідство встановлює, що вона була там із коханцем. Причиною займання стала непогашена сигарета… Справу списують на нещасний випадок.

Рита отримує диплом юриста і твердо вирішує самотужки взятися за розслідування. Проте її батько Микола Петрович та коханий Артем категорично проти. Невже вони щось знають про події того дня?

Артем також працює у слідчому комітеті. Однак, допомігши Риті влаштуватися туди ж на роботу, починає завантажувати її справами. Чоловік просто не хоче, щоб його кохана копалася у складному минулому своєї матері. Однак доля веде Риту іншим шляхом. Що більше дівчина намагається докопатися до істини, то несподіванішими і приголомшливішими стають факти.

Сплетіння справжнього детектива і драми. Заплутані сюжетні лінії і таємниці, які збивають зі шляху головних героїв.

У серіалі зіграли: Альона Коломіна, Олександр Константинов, Олександр Наумов, Кирило Кузнецов, Олена Яковлєва, Софія Ардова та ін.