Що дивитися в кіно: байопік про Селін Діон, жахи «Курорт» та трилер «Календар смерті»

В українському прокаті з 27 січня можна переглянути кілька кінопрем’єр, а також фільми, які вже підкорили кіноманів у перший тиждень прокату.

Цього тижня на великі екрани виходять Best Comedy Shorts — 2, «Все буде добре», «Дьяволик. Суперзлочинець і рожевий діамант», «Ми — монстри 2». Якщо ви пропустили головні січневі новинки, то у вас ще є шанс подивитися в кіно «Алея жаху», «Любов і блогери», «Тиха ніч».

Особливо рекомендуємо подивитися:

«Голос кохання»

Дивовижна історія музичного становлення! Квебек, кінець 60-х. У багатодітній родині, де всі захоплюються музичною творчістю, народжується 14 дитина — дівчинка Алін. Коли вона підростає, рідні розуміють, що у Алін золотий голос. Одного разу її спів чує відомий музичний продюсер і розуміє, що вона підкорить світ своїм талантом.

 

«Курорт»

Лекс — дослідниця паранормальних явищ, отримує в подарунок на день народження поїздку на покинутий острів з давно забутим курортом. За чутками, цей острів населений зловісними духами. З компанією друзів героїня вирушає на цей острів, де їм скоро доведеться переконатися в тому, що чутки небезпідставні.

 

«Календар смерті»

Прикована до інвалідного крісла колишня танцівниця Єва отримує на Різдво подарунок від подруги — старовинний дерев’яний календар. Кожне віконце цього календаря містить подарунок — виконання бажань. Але на всяке бажання є своя ціна і чим сильніше бажання, тим жорсткіші ставки.