Театр на Подолі традиційно відзначить Міжнародний день білої тростини: які заходи пройдуть

Міжнародний день білої тростини є не тільки своєрідним знаком, що має нагадувати суспільству про людей з порушенням зору, але й днем, заснованим для запровадження інтегративних і реабілітаційних процесів.

Хорошою традицією для Театру на Подолі стало проведення спільних творчих вечорів для слабозорих та незрячих, щоб ще раз наголосити про важливість вільного культурного дозвілля у житті людини.

Фото с сайта glavcom.ua

Вперше аудіодескрипція вистави Театру на Подолі відбудеться завдяки підтримці соціальної ініціативи MEGOGO «Дивись як чутно». Мета проєкту створити можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі.

Тож цього року Театр на Подолі ініціює одразу два заходи: Театральний вечір до Дня білої тростини 15 жовтня о 18:00 та спільний концерт 26 жовтня о 13:00.

У програмі Театрального вечора:

— знайомство з театром та виставою (тактильна екскурсія) 18:00 – 18:30
— аудіодескрипція вистави «Сніг у квітні» Поліни Медведєвої за романом «Римська весна місіс Стоун «Теннессі Вільямса 18:30 – 21:30.  Режисер заходу – Анна Александрович.

Аудіодескриптор – Катерина Шенфельд

У програмі концерту «Осінні мотиви»:
— поетичні та музичні номери від артистів Театру на Подолі
— читка авторських віршів та пісень від учасників Незалежної науково-дослідницької групи «Творчі ініціативи»

Тривалість концерту – 120 хв. Режисер заходу – Анна Александрович