У Києві пройшов допрем’єрний показ нового трилера «Холодний розрахунок» — фото

20 вересня в столичному кінотеатрі Multiplex ЦУМ за підтримки BURO. пройшов допрем’єрний показ нового трилера «Холодний розрахунок» від голлівудського класика і двічі номінанта на премію «Оскар» Пола Шредера.

Продюсером стрічки виступив легендарний режисер Мартін Скорсезе. Зірка «Дюни» та «Із машини» Оскар Айзек зіграв Вільяма Телла — професійного гравця в покер з загадковим минулим, який зустрічає на своєму шляху людей, здатних змінити його розмірений ритм життя назавжди. Також у фільмі задіяні: тричі номінант на премію «Оскар» Віллем Дефо, Тай Шерідан та Тіффані Хеддіш.

«Холодний розрахунок» був представлений світовій публіці на 78-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, де фільм голлівудських легенд був представлений в основному конкурсі.

В українському прокаті картина з’явиться вже 23-го вересня, а першими історію про покерний профі від Шредера і Скорсезе подивилися: Ася Мхитарян, Поліна Неня, Оксана Берг, Алексій Тарасов, Татяна Соловей, Андрій Алфьоров, Іван Гробко, ВІта Кін, Лілія Пустовіт, Анна Плужник та інші. 

                                                                           

                                                                            Фото: Михаил Лопатюк / Михайло Лопатюк