Якщо ви пропустили: ТОП-7 інсайтів конференції Marketing & Sales Management в IT

Дрони, роботи, голограми і багато іншого – індустрія IT та інновацій не відпочиває навіть у вихідні дні.

У суботу, 18 вересня, Європейська асоціація програмної інженерії провела EASE Business Day, присвячений Marketing & Sales Management в IT.

Гості заходу дізналися про останні розробки в маркетингу і сейлз-менеджменті, поспілкувалися з власниками ІТ та інноваційного бізнесу, які готові інвестувати в нові проєкти, а також побачили інтерактивну виставку.

«Наша конференція – це all-inclusive. Ми не тільки розповідаємо про софт, ми показуємо інноваційні технології в роботі; ми не тільки ділимося своїми проєктами, а й пропонуємо відразу застосувати отримані знання на практиці. Інсайти, кейси, нові знання, нетворкінг, виставка та багато іншого – це спосіб показати, що в Україні є круті мега технологічні проєкти. Завдяки таким зустрічам ми розвиваємося та намагаємося продемонструвати всю силу і міць українських розробників», – розповідає CEO «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE Любов Мочалова.

Своєю експертизою з аудиторією конференції поділилися нішеві спікери індустрії.

STARWAY виділив 7 головних інсайтів EASE Business Day:

  • Для успіху в будь-якому починанні потрібні всього 3 речі: знати, що робити, знати, як робити і нарешті зробити це.
  • Кратне зростання і розвиток – це не про талант і геніальність. Це про важку працю, яка щодня повторюється і формує звичку.
  • Ринок заповнений схожими однотипними історіями брендів. Той, хто створює нові сюжети – управляє увагою та грошима аудиторії.
  • Якість, надійність, зручність – це не переваги, а товарний мінімум. На базових властивостях продукту далеко не виїхати. Зростання бренду завжди будуть визначати три ключові чинники: знання, ціна та цінність.
  • Щоб ростити свій бренд, почніть розповідати історії, в яких ваш клієнт захоче стати головним героєм і буде чекати продовження.
  • Емоції не підкріплені інструментом перетворюються в нуль. Талант не підкріплений дисципліною множиться на нуль.
  • Ми надихаємося історіями успіху, спостерігаючи за ними з кінця. При цьому ми забуваємо, що за кожним досягненням стоять тисячі сухих і нудних дій, які повторюються.