Українка з титулом Ms. World International Petite 2021 увійшла в трійку найкрасивіших успішних жінок світу — фото

Ксенія Агібалова — володарка титулу Ms. World International Petite 2021, увійшла в трійку найкрасивіших успішних жінок світу і привезла в Україну титул найкрасивішої мініатюрної жінки світу.

Конкурс краси з 15-річною історією, що славиться грандіозними масштабами і розкішними локаціями Ms. World International за традицією щорічно проходить в Майямі, і вважається одним з найпрестижніших в США.

У цьому році близько 60 учасниць з усіх куточків світу боролися за звання найкрасивішої жінки планети в декількох категоріях, в кожній з яких українки отримали нагороди.

Мініатюрній, але такій сильній і харизматичній жінці Ксенії Агібаловій вдалося заявити всьому світу, що краса українки в її внутрішній силі, духовності та незламній вірі в себе, якою б тендітною вона не здавалася.

«У бажанні нових емоцій і яскравих вражень я подала заявку на конкурс краси, скоріше, з цікавості і бажання зануритися в атмосферу змагання, першості, в якому ти перш за все повинна перемогти саму себе. Свої страхи та комплекси. І я перемогла! Хотіла, щоб світ «побачив» мене ідеальною, а Україна в моїй особі — прогресивною, інтелектуальною та готовою до діалогу на будь-якому рівні і на будь-якій мові. Свій результат я присвячую моїй країні і всім, хто надихав мене на чудові зміни», — ділиться враженнями на своїй сторінці в Instagram Ксенія Агібалова — власниця і засновниця київської мережі міні-готелів SKY HOME, дизайнер, бізнес-леді, self-made women.

До слова, зараз Ксенія знаходиться в Атланті, де представляє Україну на конкурсі Mrs. Transcontinental 2021.

Фото: прес-служба