Київська опера презентує прем’єру сучасного балету «Далеко по сусідству»

24 жовтня о 19:00 у Київській опері (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться прем’єра балету на музику зарубіжних композиторів «Далеко по сусідству».

Хореограф-постановник та автор лібрето балету — Артем Шошин.

Це перша балетна прем’єра Київської опери у новому 39-му театральному сезоні. Постановка здійснена у сучасній хореографії та доступною для кожного мовою розповідає про одвічні цінності, котрі не варто забувати протягом усього людського життя.

Квитки на 24 жовтня, 21 листопада на сайті театру. 

На великі екрани виходить фільм про зірок спорту українського походження

«Від самого народження нас супроводжують зустрічі з людьми, що невидимими нитками плетуть павутину нашого внутрішнього світу. Його формують батьки, друзі, кохані. Іноді ми можемо опинитись зрадженими, а часом зраджуємо й самі. І життя може стати згустком невисловлених образ, прикрих звинувачень, несправджених надій. Тільки найсильніші духом здатні витримати змагання між невблаганним Фатумом та всеохоплюючою Любов’ю», — коментує ідею балету хореограф-постановник Артем Шошин.

«Далеко по сусідству» — одноактний балет, лаконічна історія довжиною в одне людське життя, що трапилася дуже далеко чи навпаки — по сусідству із вами.

Прем’єрна вистава в Театрі на Липках «Позичте тенора»: Відгук нашої редакції

© starway-magazine.com.ua 2015-2019