ONUKA та DakhaBrakha випустили спільний трек «UYAVY» — послухати

18 червня ONUKA випускає KOLIR — третій повноформатний альбом, до якого увійшли 10 різнобарвних треків.

Він став альбомом-відкриттям, альбомом-прецедентом: у ньому багато того, що гурт зробив уперше.

Так, вперше за восьмирічну історію ONUKA представляє дует: композиція UYAVY була створена спільно з «ДахаБраха». Колаборація двох головних етногуртів України — велика подія та задоволення для шанувальників.

UYAVY — динамічний, наповнений дикою енергією трек, у якому поєдналися самобутній колорит «ДахаБраха» і майже танцювальне звучання ONUKA.

Ната Жижченко про дует з «ДахаБраха»:

— Чесно кажучи, я не дуже люблю дуети як такі. Мені подобається, коли артист працює у своєму ключі, а в дуеті часто хтось втрачає ідентичність. Але наш трек з гуртом “ДахаБраха” мені дуже подобається. Марко співає про буденність життя, дівчата — про нещасну любов, а мій меседж — про світ, у якому немає бід. Все йде по колу, і які б не були проблеми, все одно завтра настане новий день.

Ніна Гаренецька, вокалістка «ДахаБраха», про дует з ONUKA:

— Ми рідко випускаємо колаборації з іншими артистами. Ната з Євгеном давно запропонували нам зробити щось разом, але у нас постійно не сходились графіки. Ми раді, що врешті нам вдалося попрацювати над треком, який сприяє популяризації та актуалізації української пісні.

Треку характерне електронне звучання ONUKA, також в UYAVY звучить відома сопілка, на якій Ната грає бездоганно! Євген Філатов — чарівник звуків, тож він старанно попрацював з ними й над цілісним звучанням треку. Ми ж долучилися вокально, заспівавши в декілька голосів веснянку «Ходить сорока», всілякі вокалізи, вигуки та прислів’я. Радіємо, що в такий непростий для людства період у нас був час для спільної творчості.