У рамках київського міжнародного фестивалю “Молодість” відбулась прем’єра стрічки “Пульс”

2 червня в кінотеатрі “Оскар” пройшов перший показ біографічної драми “Пульс” для українського глядача. Ця прем’єра відбулась у рамках Київського міжнародного фестивалю “Молодість”.

А з 22 липня стрічка демонструватиметься у всіх кінотеатрах країни.

Національна прем’єра художнього фільму “Пульс” (виробництва KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group) була проведена 2 червня в кінотеатрі “Оскар” ТРЦ Gulliver, в рамках ювілейного 50-го фестивалю “Молодість”. Стрічка увійшла у позаконкурсну програму українських прем’єр.

Фільм представила її творча команда у складі: продюсера Єгора Олесова, режисера Сергія Чеботаренка, оператора Юрія Короля, сценариста Ярослава Войцешека, саунд-продюсера Євгена Філатова, актрис Наталії Бабенко, Лілії Ребрик, Наталії Долі, Вікторії Левченко, Дар’ї Баріхашвілі, акторів Ахтема Сеітаблаєва, Олександра Кобзаря, Романа Ясіновського, Сергія Лузановського та інших учасників знімального процесу стрічки “Пульс”.

Привітати команду фільму та першими побачити “Пульс” завітали друзі, партнери, представники кіноіндустрії, медіа та шоу-бізнесу: київський міський голова Віталій Кличко, Президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич, телеведуча Катя Осадча, продюсер, актор і телеведучий Юрій Горбунов, народний депутат Павло Сушко, голова Держкіно України Марина Кудерчук, співачка та виконавиця саундтреку фільму alyona alyona, актор Арам Арзуманян, актриса Інна Приходько та багато інших.

Спортивна драма «Пульс» є доступною людям з вадами зору та слуху, і супроводжується звукоописом та розгорнутими субтитрами, що створені агенцією «Доступне кіно».

Цими можливостями можна скористатись, завантаживши на смартфон спеціальні застосунки: Earcatch зі звукоописом фільму або Subcatch із субтитрами dostupne-kino.com.

Дуже чекаємо на глядачів “Пульсу”, тому що це до мурах, це з любов’ю, і це для вас, ця історія про кожного з вас, — розповіла актриса, виконавиця головної ролі Наталія Бабенко.

Нарешті я дочекалася того моменту, коли в кінці фільму наш герой вдягає прапор України. Нарешті ми дочекалися того, що можемо бачити в українському кіно на великих екранах наших з вами героїв, нашу з вами історію, — зазначила актриса фільму Вікторія Левченко.

Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.
#Пульс #Pulse #ЖивиМрійДолай #LiveDreamOvercome #запідтримкиурядуукраїни