Руслана запускає масштабну соціальну кампанію зі збереження Карпат #SaveKarpaty

Відома українська співачка Руслана, для якої Карпати та збереження їх культури є персональною місією, встала на захист древніх пралісів.

Працювати з автентичною культурою, не зберігаючи середовище її існування, неможливо. Щоби автентична культура підтримувала своє існування і розвивалася, їй потрібне її рідне середовище, у якій вона була «народжена”, — говорить співачка.


Соціальна кампанія “Карпати. Місце Сили”, започаткована Русланою, має на меті привернути увагу громадськості до цінностей, проблем і перспектив Карпат. Українське суспільство має почати пишатися, поважати і відповідально ставитися до одного зі своїх найбільш неймовірних природних скарбів.

“Спасіння” як епізод трилогії “Карпати. Місце Сили” вже 16 липня розпочинає масштабну всеукраїнську кампанію, що намагається розповісти, яка страшна загроза нависла над головним скарбом українського народу.

Нелегальна та недбала вирубка лісів, забруднення навколишнього середовища, нищення автентичної флори і фауни мають бути зупинені. Як мають бути зупинені невігластво та корупція там, де мали б дбати про захист та процвітання Карпатського краю, природних ресурсів всієї України.

Я би дуже хотіла, щоб профільні організації і активісти, яким небайдуже до майбутнього унікальних Карпат, мою ініціативу сприйняли як буквальний заклик до співпраці і приєдналися до нашої команди.
Ми би хотіли отримати ваш досвід, запросити всіх побачити все це в Українських Карпатських горах на власні очі і вивчити разом з нами, наскільки це все унікально і феноменально в планетарних масштабах.
Такі острівці чудом збереженого “Аватару” — карпатські праліси і автентична гуцульська культура, що складають прадавню автентичну етнічну систему Українських Карпат, — для науковців і митців подібні до відкриття унікальних природних копалин та археологічних знахідок. Ми саме так наш проект позиціонуємо і вважаємо, що це може бути важливим у загальному процесі збереження планети Земля”, — закликає Руслана.

На захист Карпат вже стало багато українських медіадіячів, а також media-tech компанія AIR, яка задіяла до підтримки соціальної кампанії #SaveKarpaty своїх партнерів-креаторів по всьому світу.

Українські Карпати потрібно захистити шляхом розширення національних парків та створення природоохоронних територій за кращими взірцями світового рівня. Ми повинні змінити своє ставлення і почати дбати про те, що може бути втрачено назавжди.

«Червоній руті» — 50!: У Києві на Івана Купала презентували онлайн-марафон «Пісня буде поміж нас»

© starway-magazine.com.ua 2015-2019