У столичному кінотеатрі “Сінема Сіті” відбулася гала-прем’єра анімації “Співай 2”.
Гостями вечора стали зірки шоу-бізнесу, блогери, а також дорослі та маленькі кіномани.

Для наймолодших глядачів була підготовлена спеціальна програма з аніматором, танцями та частуваннями. На червоній доріжці відбувся запальний танець від учнів Школи танцю Сергія Костецького. Гостям заспівав 7-ми річний, починаючий актор та співак – Ерік Сакін та Lookinich – відомий український співак та композитор.


До речі, STARWAY MAGAZINE раніше писав, що українські зірки та блогери подарували свої голоси анімаційним героям “Співай 2”.



Анімація “Співай 2” вже у прокаті, подивитися стрічку можна у кінотеатрі. Розклад сеансів на сайті cinemaciti.ua.




